Giriş / Üye Ol Üyelik İşlemleri
Facebook Adresimiz Twitter Adresimiz Linkedin Adresimiz
0
   
 
 
 
 
     

Hakkımızda

Hakkımızda

 

 Biev  ev ve dekorasyon ürünleri ithalatı yaparak toptan ve perakendecilik alanında faaliyet gösteren mağazalar zinciridir ve konusunda uzman birçok Avrupa ve dünya markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

    Her geçen gün artan ürün gamı ve sürekli yenilenen koleksiyonlarıyla sektörün öncü firmalarından biri haline gelen Bernardo Pazarlama Dış Tic. Ltd. Şti. 2007 yılında geçmişinden almış olduğu güç ve deneyimle ev dekorasyonu, dekoratif mobilya, ev tekstil ve mutfak ürünleri konusunda uzman bir marka yaratarak Biev’in ilk mağazasını 2012 yılında açmıştır. Biev bugün itibariyle 12 konsept mağaza ve 500'ü aşkın toptan satış noktasında faaliyet göstermektedir. Biev’in faaliyet gösterdiği mağazaların 6’sı İstanbul’da olup, birer tanesi ise Ankara, Eskişehir, İzmir, İçel, Kocaeli ve Konya’da bulunmaktadır.

    'Düşlediğiniz gibi Biev' sloganıyla yola çıkan Biev; ev dekorasyonundan dekoratif mobilyalara,  ev tekstilinden  günlük mutfak ve yemek takımlarına kadar yaşam alanınızda ihtiyacınız olan ürün yelpazesini sizlerle buluşturuyor.

    Farklı her zevke hitap eden zengin ürün çeşitliliğiyle evinizin tüm ihtiyaçlarını en iyi ürün ve fiyat kalitesiyle Biev Mağazalarında ve Biev.com.tr’de bulabilirsiniz.

Biev


Ev ve dekorasyon trendlerini Biev ile keşfedin! 
 

Facebook Adresimiz Twitter Adresimiz Linkedin Adresimiz