Giriş / Üye Ol Üyelik İşlemleri
Facebook Adresimiz Twitter Adresimiz Linkedin Adresimiz
0
   
 
 
 
 
     

Koleksiyonlarımız

 
Dünya çapında bir çok tasarımcıyla oluşturulan özel koleksiyonları, el işçiliği ile şekillendirilmiş mobilyaları, eşsiz aydınlatma, halı ve aksesuarları, koleksiyonu tamamlayan tüm ürünleri inceleyebilir resimlerin üzerine tıklayarak satın alabilirsiniz.
Keyifli alışverişler dileriz.
Riviera Koleksiyonu
Masif mango ağacının tüm güzelliğini ve doğal desenlerini sergileyen Riviera Koleksiyonu uzun yıllar ilk günkü görünümünü koruması için özel olarak dinlendirilmiş ve kurutulmuş mango ağaçlarından üretilmiştir. Mobilyaların üst tablaları gül ağacının muhteşem dokusunu en zengin haliyle yansıtır. Kapaklarda kullanılan panjur detaylar ise esteteik görünüm sunar.
Romance Koleksiyonu
Romance Koleksiyonu Fransız tasarımcılar tarafından hazırlanmıştır. Fransız Provance tarzını evinde yaşatmak isteyenlerin tercihi Romance Koleksiyonu el işçiliği ile şekillendirilmiş masif mobilyalardan oluşmaktadır.
Romance Koleksiyonu
Romance Koleksiyonu Fransız tasarımcılar tarafından hazırlanmıştır. Fransız Provance tarzını evinde yaşatmak isteyenlerin tercihi Romance Koleksiyonu el işçiliği ile şekillendirilmiş masif mobilyalardan oluşmaktadır.
Elegance Koleksiyonu
İtalyan tasarımcılar tarafından Biev için özel olarak hazırlanan Elegance Koleksiyonu Neo Klasik akımın bir örneğidir.Koleksiyonun tüm mobilyalar meşe ağacının sıcaklığı ve görselliği, kayın ağacının yıllara meydan okuyan sağlamlığı ve çam ağacının doğal hayatı çağrıştıran özellikleriyle birleşen ince bir masif işçiliği sonucu şekillendirilmiş mobilyalardır.
Retro Koleksiyonu
Evinde geçmişin izlerini modern hayatın yenilikleri ile buluşturmak isteyenler için tasarlanan Retro Koleksiyonu'nun mobilyaları meşe ağacının görselliği ve modern çizgilerin birleşimiyle oluşmuştur.
Memphis Koleksiyonu
Postmodern akımlardan etkilenen tasarımcılar tarafından Biev için tasarlanmıştır. Çok renkli ve asimetrik çekmceler ile şekillenen masif mobilyalar ile evinizi farklılaştırın.
Vintage Koleksiyonu
Vintage Koleksiyonu Biev tasarımcıları tarafından geçmişin izlerini modern dokunuşları evinde yaşatmak isteyenler için hazırlanmıştır
Romantik Düşler
Bu yıl, ev dekorasyonunda modernizm ve romantizm akımları ön plana çıkıyor; ışıltılı ve pastel renkler keskin ve estetik hatlarla birleşiyor. Romance karyola, kırık mat beyaz lake rengi, keten kapitone baskılı kumaşı, masif kauçuk ağacı gövdesi, yatak başı ve ayak bölümünde el işçiliğiyle yapılmış oyma deseniyle yatak odanıza romantik bir hava katıyor.
Modern Sevenler
Kolay silinebilen nubuk kumaşını kontrast renkli biye detayı ve modern tarzıyla birleştiren 3'lü koltuk, masif gürgen iskeletiyle hayata rahatlık katıyor. Cam gövdesi, metal ayağı, bronz amber renkleriyle yaşam alanlarını aydınlatan abajurlar Biev'de sizi bekliyor.
Klasikten Vazgeçemeyenler
Klasik chester, el yapımı kapitoneli sırt detayı, gürgen iskeleti ve nubuk kumaşıyla salonlarınızda göz dolduruyor. Klasikten vazgeçemeyenlerin tercihi tam da burada saklı...
Rahatına Düşkünler
Rahat bir nefes almaya ihtiyacımız var. Evimizin de öyle...Ferah bir ev için önce fazlalıklardan kurtulun. Sonra da eksikleri ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçin. Mocha 3'lü Koltuk, masif kauçuk ağacından gövdesi, rahat tarzı ve kolay silinebilir kumaşıyla salonlarınızda sadeliği ile dikkat çekiyor.
Yeni Nesil Salonlar
Pebble Koltuk Takımı, kauçuk ağacından el işçiliği kolçağı ve kasası, kolay silinebilir döşeme kumaşıi kalın fitlli biyesi ile bakışları üzerine çekiyor.Özgünlüğüyle yaşam alanlarınıza estetik katacak komodin ve sehpalar, tasarımlarında yer alan kitap formundaki saklama alanları ve çekmeceleri ile stilinizi tamamlayacak.
İster Evde İster Ofiste
Deri ve ahşabın mükemmel uyumunu Biev yorumuyla yaşam alanlarınıza taşıyın. Brezilya'dan ithal %100 hakiki deri Island Koltuk Takımı, metal modern ayaklarıyla fark yaratıyor.
Güneşin Tadı Bahçede Çıkar
Yaz güneşinin tadını bahçenizde ya da balkonunuzda doyasıya çıkarabilir, şık ve ekonomik mobilyalar ile cenneten bir köşe dizayn edebilirsiniz. Sıcak bir atmosfer oluşturmak için konforu esas alan bahçe mobilyaları ve yeşili davet eden tasarım örnekleri sizleri bekliyor.