Yardım

Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik

Sitemizde ana sayfamızda bulunan “Giriş/Üyel Ol” butonuna tıklamanız halinde açılan sayfada “Üye ol” seçeneğini seçerek üye olabilirsiniz. Üstelik üyeliğimiz ücretsiz! Yaşanılan herhangi bir sorunda size ulaşılabilmesi için üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması gerekmektedir

Üyeliğiniz olmadığı durumda, sipariş oluşturamaz ve sipariş takibini sağlayamazsınız.

Kullanıcılarımızdan toplanan tüm kişisel bilgiler, en yüksek elektronik güvenlik standartlarında saklanmakta olup, sadece yetkili personellerin, zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Biev.com.tr kullanıcılardan almış olduğu kişisel ve gizli bilgileri kullanıcılarının onayı olmadan hiçbir isim altında, hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı garanti eder.

Üyelik işlemini gerçekleştirdiğiniz alandan “Şifremi Unuttum” alanına tıklayarak ilgili mail adresinize şifre gönderimini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bir sorun yaşadığınız durumda 0850 532 24 38 numaralı telefon üzerinden müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz .

Sipariş

Sitemize üye olduktan sonra satın almak istediğiniz ürünleri sepetinizi ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik Girişi yaparak “Sipariş Takibi” bölümünden siparişinizin güncel durumuna ulaşabilirsiniz.

Sipariş oluşturma aşamasında belirlediğiniz fatura ismi ve adresi değiştirilemez. Bu nedenle siparişinizi onaylama süreci içinde size gösterilen sayfalarda fatura adresinizi kontrol etmeli ve siparişinizi bu şekilde onaylamalısınız.

Siparişinizin iptali için destek@biev.com.tr adresine 24 saat içerisinde siparişi numaranız ile birlikte mail göndermeniz gerekmektedir. Siparişinizin iptal edilebilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin kargo aşamasına dahil edilmemiş olması gerekmektedir. Diğer koşulda iade işlem prosedürleri geçerlidir.

Siparişinizde bulunan ürünlerin değiştirilebilmesi için siparişinizde bulunan ürünlerin kargo aşamasına dahil edilmemiş olması gerekmektedir. Faturası kesilip kargo sürecine dahil olan siparişlerde değişiklik yapılamamaktadır.

Aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde www.biev.com.tr adresi üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşarak, faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturası ürün birim fiyat + kdv şeklinde kesilmelidir. Ürün iade işlemlerinin kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır. Biev.com.tr üzerinden alınan ürünlerin iade işlemleri teknik olarak sadece sanal pos cihazı üzerinden yapılabildiği için Biev mağazalarından ürün değişimi ya da iadesi yapılamaz. Biev tarafından kaynaklanan bir sorun ile eğer müşteriye sipariş ettiği üründen farklı bir ürün gönderilmişse, ürün değişimi talep edebilirsiniz. Bu durumda kargo ücreti Biev tarafından karşılanır, karışıklık en kısa sürede düzeltilerek doğru ürün gönderilir. Teslimattan sonra 7 günlük süreyi aşan iade başvurularında üründen kaynaklanan bir sorun yok ise (ürün ayıplı mal özellikleri taşımıyorsa) işlem yapılamamaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Ödemenizi kredi kartı ya da Havale/EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra siparişiniz gönderilmek üzere sisteme yansıtılmaktadır. Ödemesi yapılmayan siparişler 7 gün sonra otomatik olarak iptal edilmektedir.

Kapıda ödeme seçeneğimiz şu an bulunmamaktadır.

Siparişinizin iptali için destek@biev.com.tr adresine 24 saat içerisinde siparişi numaranız ile birlikte mail göndermeniz gerekmektedir. Siparişinizin iptal edilebilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin kargo aşamasına dahil edilmemiş olması gerekmektedir. Diğer koşulda iade işlem prosedürleri geçerlidir.

Teslimat

Sipariş verilen tarihten sonraki 1-3 iş günü içerisinde gönderileriniz kargoya teslim edilmektedir.

Ups Kargo ile gönderim sağlanmakta olup, farklı bir kargo firması ile gönderim talebi kabul edilmemektedir.

Sitemizden verdiğiniz siparişlerinizin teslimat adresini müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da destek@biev.com.tr adresine e-posta göndererek değiştirebilirsiniz. Kargo firmasına teslim edilen siparişlerinizi ise kargo şubeye ulaştıktan sonra sadece biz talimat vererek değişiklik isteyebiliriz.

Hafta sonu vermiş olduğunuz siparişler Pazartesi günü işleme alınmaktadır. Kargo ücreti ne kadar ? Biev.com.tr’de tüm ürünlerde kargo ücreti 6,90 TL'dir. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.

Biev.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde yurtdışına ve Kıbrıs’a teslimat şuan yapılmamaktadır.